Můj blog - pel mel všeho, co vnímám jako důležité natolik, že se o to chci podělit. 

(Ne)Výuka obecně


Fusce quis nulla volutpat, rhoncus ligula ut, pulvinar nisi. In dapibus urna sit amet accumsan tristique. Donec odio ligula, luctus venenatis varius id, tincidunt ac ipsum.

Cras commodo, velit nec aliquam dictum, tortor velit dictum ipsum, sed ornare nunc leo nec ipsum. Vestibulum sagittis sapien vitae tristique mollis. Aliquam hendrerit nulla semper, viverra mi et, hendrerit mauris. Maecenas hendrerit congue ultrices. In laoreet erat blandit eros aliquet, in malesuada sem rutrum. In placerat porta egestas.


Výpis článků pro kategorii: (Ne)Výuka obecně


Noční můra versus sen

NejsemÚča.cz 06.09.2018 13:21:00

Na jednom výcviku - ne pro lektory či učitele, ale na výcviku krav magy - jsem se stala svědkem rozhovoru učitelky na 2.stupni ZŠ (55) a budoucí učitelky na ZŠ (23). 

55 říká: Dnešní děti jsou hrozně líné. Odmítají se naučit 8 stránek zápisu o 2.světové válce. 
23 na to: A přitom by se toho dalo napsat i na 11 stránek! 

V mé hlavě tichý úžas a hrůza. Bože chraň! #jakzabitvdetechzajemocokoliv

Chci si přečíst více


Zpátky do školy! No jo, ale proč?

NejsemÚča.cz 27.08.2017 11:34:00

"Tak už se ti to krátí, co?" nebo "Tak jak se těšíš do školy?" a ještě lepší "Za chvíli ti to začne, že?" Tyhle věty a jiné podobné si pamatujeme všichni a někteří z nás je ještě zažívají a někteří z nás je nejspíš i říkají, i když z nich dřív také měli pupínky a říkali si, že tohle svým dětem nikdy neudělají. A do toho všeho se na nás z médií valí Hola, hola, škola volá! Zpátky do školy! a podobné super hlášky. 

Chci si přečíst více