Můj blog - pel mel všeho, co vnímám jako důležité natolik, že se o to chci podělit. 

Příběhy


Fusce quis nulla volutpat, rhoncus ligula ut, pulvinar nisi. In dapibus urna sit amet accumsan tristique. Donec odio ligula, luctus venenatis varius id, tincidunt ac ipsum.

Cras commodo, velit nec aliquam dictum, tortor velit dictum ipsum, sed ornare nunc leo nec ipsum. Vestibulum sagittis sapien vitae tristique mollis. Aliquam hendrerit nulla semper, viverra mi et, hendrerit mauris. Maecenas hendrerit congue ultrices. In laoreet erat blandit eros aliquet, in malesuada sem rutrum. In placerat porta egestas.


Výpis článků pro kategorii: Příběhy


Pokec s budoucím spisovatelem

NejsemÚča.cz 18.10.2017 19:29:00

Dnes při hodině angličtiny s mým z nejmladších studentíků (9). Vysvětlujeme si psaní koncovky ING u sloves v přítomném čase průběhovém. Hledá u vybraných sloves poslední znělé písmenko, označí ho zvýrazňovačem a přelepuje to neznělé barevnou washi páskou. Pak dopisuje ING. Jde mu to a nadšene rozpřahuje rukama nad každým správným ING tvarem, až čmárá po zdi tužkou, kterou drží v ruce.

Chci si přečíst více


Last but not least, aneb ač je to až na konec, není to méně významné, tudíž neposlední v řadě.

NejsemÚča.cz 17.10.2017 22:30:00

Dnes jsem se úplně neplánovaně ocitla v jednom supermarketu v Prostějově na Plumlovské. Celý den bylo vše tak jaksi mimo plán a nic si nesedalo a zdánlivě ani nenavazovalo. Pominu-li, že jsem si vlastním omylem minulý týden rezervovala dvě studentky na dnes na stejný čas a ještě na dvojitou lekci a jeden ze studentů při úterku nakonec vůbec nedorazil, abychom se pak ujasnili na tom, že on má celý den pondělí, pořád by se to ještě dalo zařadit mezi ty lehce rozvichřené, ale víceméně ještě cajk dny.

Chci si přečíst více